Prečo je dôležité správne zaobchádzanie?

Nov 30, 2010


 

Pretože nechceme, aby naše veci sa rýchlo zničili.

 

Pokus na deke z microfaser ukazuje: je veľmi dôležité, aby sme dodržali návody, lebo keď veci nevyperieme vhodným spôsobom, rýchlo ich zničíme.

 

Prikrývku na ľavej strane sme vyprali na 40 C, bez použitia sušičky, bez bielenia bez žehlenia, tak ako ukazuje etiketa, pri praní prikrývke na pravej strane sme nedodržali pokyny. (pre zväčšenie kliknite na obrázok!) Rozdiel je viditeľný, lebo kým prikrývka ktorá bola vyčistená podľa návodu zachovala rozmer, hmat a hebkosť, zatiaľ prikrývka ktorá nebola správne ošetrená zbehla, je huňatá a vypadávajú vlákna.

 

Aj vyššie uvedený príklad ukazuje, že je veľmi dôležité, aby sme dodržali návody ak chceme aby naše výrobky dlho zachovali kvalitu.

 

 

najnovšie užitočné
rady a tipy

Hebké froté

Sep 08, 2010

Hebké froté

Malá pomôcka k údržbe froté výrobkov, aby naši zákazníci mali dlhodobú radosť z našich jemne textúrovaných, vysokokvalitných výrobkov.   Správne zaobchádzanie zaručí dlhodobú životnosť, stálosť a mäkkosť. Využite rozsiahlu skúsenosť Vossenu a pri praní a údržbe postupujte podľa návodu, ktorý je...

Z magnetického náramku úväz na prichytenie záclony

Jun 29, 2010

Z magnetického náramku úväz na prichytenie záclony

  Tento nápad sa hodí najviac k záclonám z ľahkého materiálu. Z magnetického náramku rýchlo sa dá vytvoriť úväz na prichytenie záclony. Zaveste záclonu a stiahnite. K stredu dĺžky záclony priložte magnetický náramok okolo záclony  a ihneď máte hotový úväz.        ...